Jackery

Společnost Jackery byla založena v roce 2012 v Kalifornii
v USA s vizí poskytovat zelenou energii všem a všude.
V roce 2016 uvedla společnost Jackery na trh první venkovní přenosné elektrostanice na světě a o dva roky později vyvinula první přenosné solární panely na světě.

Společnost Jackery poskytuje energii každému milovníkovi přírody a zároveň ho inspiruje k dalšímu poznávání a hledání nevšedních zážitků. Podporuje, příznivce dobrodružství
po celém světě, aby si mohli užívat přírody udržitelným způsobem, a společně tak chránit naši planetu a budovat lepší budoucnost.

1. místo na světovém trhu

Jackery je nejprodávanější značkou solárních generátorů, kterých se v letech 2018 - 2022 prodalo po celém světě více než 2 miliony kusů. Působení společnosti se celosvětově rozšiřuje do více než 30 zemí, včetně Spojených států, Kanady, Německa, Velké Británie, Španělska, Francie, Itálie, Nizozemska, Švédska, Japonska, Polska, Austrálie, Koreje a Číny atd. V následujících třech letech se plánuje rozšířit do více než 100 zemí a oblastí.
*Zdroj dat: prospekt mateřské skupiny a údaje o veřejném prodeji

 

 

Technologie a inovace

Ocenění společnosti Jackery

Společnost Jackery celosvětově úspěšně podala 295 patentů na přenosné elektrocentrály a solární generátory, včetně 36 patentů na vynálezy, 106 patentů užitných vzorů a 153 patentů průmyslových vzorů. Společnost Jackery byla založena v roce 2012 v Kalifornii v USA s vizí poskytovat zelenou energii všem a všude. V roce 2016 uvedla společnost Jackery na trh první venkovní přenosné elektrostanice na světě a o dva roky později vyvinula první přenosné solární panely na světě. 
Společnost Jackery poskytuje energii každému milovníkovi přírody a zároveň ho inspiruje k dalšímu poznávání a hledání nevšedních zážitků. Podporuje, příznivce dobrodružství po celém světě, aby si mohli užívat přírody udržitelným způsobem, a společně tak chránit naši planetu a budovat lepší budoucnost.

Získaná ocenění na veletrhu IFA 2022

 
Žádné produkty značky Jackery nebyly nalezeny...