KDO POUŽÍVÁ SØVNARAN

 

Užívejte si naprostou svobodu se střešními stany severské značky Søvnaran. Proměňte vaše auto během chvíle v pohodlný campingový vůz! Užívejte svobodu stylově a s maximálním komfortem. Autostany Søvnaran lze použít takřka na všechna běžná osobní auta, dodávky, offroady nebo SUV případně i na přívěs. Typickým spojovacím prvkem stanů v naší nabídce je inovativní designem a rychlý mechanismus otevírání. Značka Søvnaran nabízí několik řad autostanů. Přijďte si autostany sami prohlédnout a vyzkoušet do naší prodejny v Dobřanech u Plzně! 

 

Kdo používá naše autostany? 

David Pabiška

V našich autostanech se připravuje David Pabiška na letošní ročník Rally Dakar 2024. David je trojnásobným účastníkem Mezinárodní motocyklové šestidenní, mezinárodním mistrem republiky v enduru, účastníkem Mistrovství Evropy v Rally a čtrnáctinásobným účastníkem Rally Dakar. David používá autostan Søvnaran NoHelp a Girmutt. Proto nebuďte překvapení, až uvidíte naše autostany na letošním ročníku Rally Dakar 2024

 

 

Zorka Horká 

Motocyklová nadšenkyně a redaktorka magazínu MotoRoute, kde si můžete přečíst o nás článek. Zorka používá autostan Søvnaran NoHelp. Můžete se podívat na některé ze Zorky videí, které nám poslala. 

Recenze autostanu NoHelp

Rozkládání stanu 

 zorka-horka-sovnaran-nohelp

 

Juri Duri 

Influencer, fotograf, kameraman a outdoorový nadšenec Juri Duri. Juri pravidelně cestuje po Evropě s autostanem NoHelp. Se stanem už procestoval Rakousko, Slovinsko a velkou část Skandynávie. Vy můžete kouknout na jeho zážitky z cest na jeho Instagramu. Juri nás pravidelně zásobuje fotkami z jeho cest a také pro nás natočil tuhle skvělou recenzi

 juri-duri-nohelp  

 

Účastníci rybářské soutěže King of the lake 2023 

Pro rok 2023 jsme byli jedním z partnerů prestižních rybářských závodů King of the lake 2023, které se odehrály na Slapech. Výherci závodu si odvezli autostan Bjormutt XL.  

 king-of-the-lake-2023

 

Dále nás můžete najít v outdoorové aplikaci AdventurerApp, kde v rámci AdventurerClubu máte slevu na veškeré autostany Søvnaran.

Záznamy nebyly nalezeny...